loading

V každej email schránke je potenciálny zákazník

Newsletter - aktuálne jedna z najefektívnejších a zaručene najúčinnejších foriem komunikácie a podpory predaja.

Sme starí známi. My a newsletter. Deň čo deň sa nejaký objaví v našej pošte a mesačne pripravujeme desiatky newsletterov aj pre našich zákazníkov, ktorým realizujeme kompletné e-mail marketingové kampane.

Áno, je pravda, že za posledný rok ich popularita opäť stúpa. Akosi si všetci zvykáme, že miesto tučnej kôpky letákov v poštovej schránke sa na nás valí predávajúci a ponúkajúci email. Vieme, kde vždy skončia letáky z našej poštovej  schánky. A vieme aj to, kde skončí časť denných newsletterov. Tiež v koši.

Napriek tomu ide v dnešnej dobe o jednu z najefektívnejších a zaručene najúčinnejších foriem komunikácie a podpory predaja. Platí to najmä vtedy, ak je splnená základná podmienka:

"Newsletter má dostať len ten zákazník, ktorý s jeho zasielaním súhlasí, alebo si ho sám vyžiadal."

To so sebou prináša niekoľko kľúčových výhod, ktoré vedú k úspechu newsletteru:

V prípade, že nám zákazník súhlas nedal, používame “nejaké” alebo hoci aj legálne kúpené databázy emailových adries, nie je ťažke si domyslieť, že úspech newslettera sa znižuje a zvyšuje sa počet odhlásených a negatívne naladených príjemcov. Priamo úmerne k tomu aj negatívny vzťah k značke alebo k firme, ktorá je odosielateľom.

Pre všetkých našich klientov realizujeme výhradne SÚHLASNÝ MARKETING. Tým je zabezpečené, že newsletterová kampaň je realizovaná v zmysle zákona a informácie sa zároveň dostanú len k relevantnému zákazníkovi, u ktorého je reálny predpoklad, že si email otvorí, prečíta a následne aj nakúpi.

 Vypýtajte si ponuku na posielanie newsletterov

FILTER: #newsletter#zákazník#on-line marketing#email#direct mail#aktívny predaj
Poslať Vytlačiť

ĎALŠIE ČLÁNKY

Sledujte nás a inšpirujte sa

Novinky do vášho emailu

Vybrané referencie

Volkswagen Audi SEAT Cupra Porsche Slovakia Mercedes Benz PORSCHE ŠKODA KIA Hyundai Kia Motors BMW Peugeot Citroen Opel Nissan Jeep Motor Car IMPA DAREX McDonald's Porsche Iner Auto Slovakia Homola Woodcote Staffino Hotel Hviezdoslav ARVAL Connect coworking Todos Alfa Life Deťom s rakovinou technologický inkubátor STU Bratislava LION CAR AL-MI Alcar ELIT Best Drive ARS pneu BMA STRABAG LYRA FIAT Diamond Medical Basta Digital Visibility Rehab CAre Volvo Land Rover Jaguar Qex Muziker Individual Auto Design  FNsP F.D.Roosevelta Banská Bystrica FINAL-CD Vetpoint Autoprofit Hilek SKDP Nara JP Auto Eurovat Cech Auto Impex Coop Jednota Nové Zámky Group M DEAL Factory doveziem.to

Filter

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok maxwill.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK