loading

Slovo NIE zabíja

Negatívne myšlienky vám nikdy neprinesú pozitívne pocity. 

Negatívne myšlienky sú deštruktívne a ničiace myšlienky. Sú to myšlienky plné depresie, povyšovania alebo ponižovania; myšlienky často egoistické, plné závisti, žiarlivosti, nenávisti, hnevu, zúrivosti, nedôvery a neprajnosti; sú to v podstate negatívne očakávania.

Ak chcete byť úspešný v biznise, tak si negatívne myšlienky rozhodne nepripúšťajte a nepodceňujte sa! Je nevyhnutné si veriť a byť presvedčený, že produkty a služby, ktoré ponúkate sú práve tie, ktoré zákazník potrebuje a ocení. 

Pracujte na sebe a buďte si vedomý toho, v čom ste dobrý. V obchodných partneroch, v zákazníkoch, v kolegoch sa snažte vidieť spojencov a nie súperov. Ak budete chcieť vidieť veci poziítvne, vždy nájdete riešenie.

Heslo znie: KTO CHCE, HĽADÁ SPÔSOBY, KTO NECHCE, HĽADÁ DÔVODY! 

A ako to znie, keď negatívna myšlienka, výrok alebo formulácia “zabije” akýkoľvek podnet, nápad alebo inšpiráciu?

Takto sme to predtým nikdy nerobili …
Naša finančná situácia to neumožňuje …
To sme už skúšali a nefungovalo to…
To ešte nie som schopný urobiť …
Všetko je to len teória a v praxi sa to nedá …
Už je neskoro …
Z toho nič nebude …
To nejde …

Jelly Wong povedal, že “NEGATÍVNA MYSEĽ VÁM NIKDY NEPRINESIE POZITÍVNY ŽIVOT” a človek, ktorý rozmýšľa negatívne, nedáva, ale pokúša sa získať energiu, aby uspokojil svoje osobné sebecké potreby a želania, prípadne aby vykompenzoval nedostatok vlastnej energie tým, že druhého o ňu okráda.

A viete, ako funguje náš mozog? Hľadá potvrdenie toho, čo mu naočkujete, a tak sa veľmi rýchlo môže stať realitou práve to, na čo myslíte. Negatívne myslenie znamená negatívny výsledok a pozitívne myslenie znamená pozitívny výsledok.

Takto sme to predtým nikdy nerobili. >> Treba skúsiť aj nové možnosti!
Naša finančná situácia to neumožňuje. >> Nájdeme na to finančné prostriedky!
To sme už skúšali a nefungovalo to. >> Skúsime to znovu a raz sa to musí podariť!
To ešte nie som schopný urobiť. >> Som pripravený to vyskúšať!
Všetko je to len teória a v praxi sa to nedá. >> Môže to fungovať, keď budeme chcieť!
Už je neskoro. >> Radšej neskoro, ako nikdy!
Z toho nič nebude. >> Ideme do toho a uvidíme!
To nejde. >> Pôjde to!

MYSLITE POZITÍVNE, ABY STE KONALI POZITÍVNE A DOSAHOVALI POZITÍVNE VÝSLEDKY! :-)

FILTER: #emócie#pozitívne myslenie#motivácia#predaj#zákazník#biznis
Poslať Vytlačiť

ĎALŠIE ČLÁNKY

Sledujte nás a inšpirujte sa

Novinky do vášho emailu

Vybrané referencie

Volkswagen Audi SEAT Cupra Porsche Slovakia Mercedes Benz PORSCHE ŠKODA KIA Hyundai Kia Motors BMW Peugeot Citroen Opel Nissan Jeep Motor Car IMPA DAREX McDonald's Porsche Iner Auto Slovakia Homola Woodcote Staffino Hotel Hviezdoslav ARVAL Connect coworking Todos Alfa Life Deťom s rakovinou technologický inkubátor STU Bratislava LION CAR AL-MI Alcar ELIT Best Drive ARS pneu BMA STRABAG LYRA FIAT Diamond Medical Basta Digital Visibility Rehab CAre Volvo Land Rover Jaguar Qex Muziker Individual Auto Design  FNsP F.D.Roosevelta Banská Bystrica FINAL-CD Vetpoint Autoprofit Hilek SKDP Nara JP Auto Eurovat Cech Auto Impex Coop Jednota Nové Zámky Group M DEAL Factory doveziem.to

Filter

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok maxwill.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK