loading

Neber si to osobne

"NEBUDEM BRAŤ NIČ OSOBNE!" - to je najčastejšia odpoveď účastníkov školení na otázku, čo bola pre nich tá najdôležitejšia informácia, ktorú sa dozvedeli a ktorá im pomôže sa zlepšiť alebo zmeniť prístup k práci, kolegom, zákazníkom, či k zamestnávateľovi.

"NEBUDEM BRAŤ NIČ OSOBNE!" - to je najčastejšia odpoveď účastníkov školení na otázku, čo bola pre nich tá najdôležitejšia informácia, ktorú sa dozvedeli a ktorá im pomôže sa zlepšiť alebo zmeniť prístup k práci, kolegom, zákazníkom, či k zamestnávateľovi.

Nič, čo druhí robia, nerobia kvôli nám. To, čo hovoria a robia je projekciou ich vlastnej reality a ich vlastného sveta. Keď berieme veci osobne, reagujeme tak, ako nechceme, povieme čo nechceme povedať .. a to všetko len preto, že nás ovládnu emócie. Je dobré mať v každej situácii jasný úsudok a vtedy bude oveľa jednoduchšie vykonávať aj rozhodnutia.

Netreba byť ani sklamaný ak zlyháme, lebo veď všetci si čas od času berieme negatívne veci osobne a padáme do tejto pasce. A to aj napriek tomu, že ak by existovala súťaž, že ktoré rady človek v živote dostáva najviac, tak v prvej desiatke by určite bolo: „Neber si to osobne.” Zvládnuť sa to dá! Vždy je to len otázka nášho rozhodnutia a vytrvalosti.

FILTER: #reklamácia#zákazník
Poslať Vytlačiť

ĎALŠIE ČLÁNKY

Sledujte nás a inšpirujte sa

Novinky do vášho emailu

Vybrané referencie

Volkswagen Audi SEAT Cupra Porsche Slovakia Mercedes Benz PORSCHE ŠKODA KIA Hyundai Kia Motors BMW Peugeot Citroen Opel Nissan Jeep Motor Car IMPA DAREX McDonald's Porsche Iner Auto Slovakia Homola Woodcote Staffino Hotel Hviezdoslav ARVAL Connect coworking Todos Alfa Life Deťom s rakovinou technologický inkubátor STU Bratislava LION CAR AL-MI Alcar ELIT Best Drive ARS pneu BMA STRABAG LYRA FIAT Diamond Medical Basta Digital Visibility Rehab CAre Volvo Land Rover Jaguar Qex Muziker Individual Auto Design  FNsP F.D.Roosevelta Banská Bystrica FINAL-CD Vetpoint Autoprofit Hilek SKDP Nara JP Auto Eurovat Cech Auto Impex Coop Jednota Nové Zámky Group M DEAL Factory doveziem.to

Filter

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok maxwill.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK