loading

Každý návštevník vašej firmy je vítaný hosť

Vy ste si k vám pozvali zákazníka prostredníctvom reklamy a prezentáciou produktov či služieb. Buďte teda dobrým hostiteľom. Ponúknite viac než vaša konkurencia.

Vy ste si k vám pozvali zákazníka prostredníctvom reklamy a prezentáciou produktov či služieb. Buďte teda dobrým hostiteľom. Ponúknite viac než vaša konkurencia.

Urobte na všetkých návštevníkov dojem perfektným vzhľadom vašej firmy, priestorov prevádzky, či predajne. Ako to dosiahnuť? Úplne stačí, keď všetko bude na 100% fungovať, pôsobiť čistým a uprataným dojmom a všade bude cítiť príjemnú vôňu, napr. čerstvo uvarenej kávy.
Ukážte každému zákazníkovi, že je u vás kráľom.

Vaša firma bude robiť ten najlepší dojem. Váš tím bude ten najsympatickejší. Budete oveľa lepší než konkurencia a vaši zákazníci budú spokojní.

Myslite na každý detail i zdanlivé maličkosti. Drobný nedostatok, nad ktorým sa často mávne rukou, alebo ktorý je následkom tzv. „prevádzkovej slepoty“ a vôbec ho nezaregistrujete, môže veľakrát pokaziť celkový dojem a zmariť tak efekt nákladnej investície do interiéru.

Venujte denne päť minút tomu, že prejdete celú vašu firmu a „očami zákazníka“ ju zhodnotíte.

S týmto prístupom sa z vašich návštevníkov stanú nadšení záujemcovia o váš produkt alebo služby. A zo záujemcov verní zákazníci. Zákazníci, ktorí nakúpia a radi u vás budú míňať svoje peniaze opakovane a dlhodobo. Pretože budú vedieť, že u vás sú vždy vzácnymi a vítanými hosťami.

FILTER: #zákazník#predaj#konkurencia
Poslať Vytlačiť

ĎALŠIE ČLÁNKY

Sledujte nás a inšpirujte sa

Novinky do vášho emailu

Vybrané referencie

Volkswagen Audi SEAT Cupra Porsche Slovakia Mercedes Benz PORSCHE ŠKODA KIA Hyundai Kia Motors BMW Peugeot Citroen Opel Nissan Jeep Motor Car IMPA DAREX McDonald's Porsche Iner Auto Slovakia Homola Woodcote Staffino Hotel Hviezdoslav ARVAL Connect coworking Todos Alfa Life Deťom s rakovinou technologický inkubátor STU Bratislava LION CAR AL-MI Alcar ELIT Best Drive ARS pneu BMA STRABAG LYRA FIAT Diamond Medical Basta Digital Visibility Rehab CAre Volvo Land Rover Jaguar Qex Muziker Individual Auto Design  FNsP F.D.Roosevelta Banská Bystrica FINAL-CD Vetpoint Autoprofit Hilek SKDP Nara JP Auto Eurovat Cech Auto Impex Coop Jednota Nové Zámky Group M DEAL Factory doveziem.to

Filter

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok maxwill.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK