loading

Vydali sme knihu!

Fascinujúci životopisný príbeh zakladateľa značky McDonald's už v predaji.

Vydali sme knihu! A to najmä vďaka finančnej podpore dlhoročných licenčných partnerov McDonald’s - Zoltána Vidu a Antona Novotného. Ich nadšenie pre značku je aj po 18 rokoch v branži obdivuhodné. Práve oni sa rozhodli, že chcú dostať skutočný príbeh McDonald’s medzi slovenských čitateľov, aby inšpiroval, motivoval a povzbudil zároveň.

Maxwill s.r.o. sa stal hrdým vydavateľom a aj touto cestou ďakujeme za dôveru. Nesmierne vďační sme tiež všetkým tým, ktorí s nami na vydaní knihy v uplynulých mesiacoch spolupracovali.

Tá predstava, že na Slovensku vyjde prvýkrát v preklade tento fascinujúci životopisný príbeh sa nám totiž páčila hneď od začiatku. McDonald’s milujeme odjakživa kvôli systému aktívneho predaja a prepracovanej orientácii na zákazníka aj na zamestnanca.
Získaním licencie (autorských práv) na preklad do slovenského jazyka a samotným preložením knihy z anglického originálu sa celý projekt začal.

Nasledovalo hľadanie, nájdenie a zabezpečenie všetkého, čo s vydaním knihy súvisí:

Stali sme sa vydavateľom a hneď na to aj projektovými manažérmi, redaktormi, poštármi, baličmi, nosičmi, kuriérmi. Pri tom všetkom sme zároveň zužitkovali všetky naše doterajšie vedomosti a skúsenosti (nielen) z predaja a marketingu.

„Vytrvajte! Nič na svete nemôže nahradiť vytrvalosť. Ani talent; nie je nič bežnejšie ako neúspešní talentovaní ľudia. Ani genialita; zneuznaná genialita je v podstate klišé. Ani vzdelanie; svet je plný vzdelaných hlupákov. Len vytrvalosť a odhodlanosť sú všemocné.“ Boli to práve tieto slová Ray Kroca, ktoré nám dodávali energiu.

A prečo by kniha Ray Kroca “McDonald’s - Tvrdo vydretý úspech” mala zaujímať aj vás?

Kúpiť si ju môžete prostredníctvom nášho e-shopu: www.mckniha.sk 

Tešíme sa na vaše fotografie a recenzie s hashtagom #mckniha.

FILTER: #mckniha#predaj#personálny manažment
Poslať Vytlačiť

ĎALŠIE ČLÁNKY

Sledujte nás a inšpirujte sa

Novinky do vášho emailu

Vybrané referencie

Volkswagen Audi SEAT Cupra Porsche Slovakia Mercedes Benz PORSCHE ŠKODA KIA Hyundai Kia Motors BMW Peugeot Citroen Opel Nissan Jeep Motor Car IMPA DAREX McDonald's Porsche Iner Auto Slovakia Homola Woodcote Staffino Hotel Hviezdoslav ARVAL Connect coworking Todos Alfa Life Deťom s rakovinou technologický inkubátor STU Bratislava LION CAR AL-MI Alcar ELIT Best Drive ARS pneu BMA STRABAG LYRA FIAT Diamond Medical Basta Digital Visibility Rehab CAre Volvo Land Rover Jaguar Qex Muziker Individual Auto Design  FNsP F.D.Roosevelta Banská Bystrica FINAL-CD Vetpoint Autoprofit Hilek SKDP Nara JP Auto Eurovat Cech Auto Impex Coop Jednota Nové Zámky Group M DEAL Factory doveziem.to

Filter

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok maxwill.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK