loading

Bernie Ecclestone a sociálne siete

To čo sa v podstate čakalo a aj tak všetkých nakoniec prekvapilo. Bernie Ecclestone skončil vo vedení Formule 1.

To čo sa v podstate čakalo a aj tak všetkých nakoniec prekvapilo. Bernie Ecclestone skončil vo vedení Formule 1.

Dôvody sú viac či menej známe, ale o mnohom sa stále špekuluje. Sám Bernie sa nikdy netajil veľkým odporom ku všetkému, čo bolo zadarmo. Napríklad aj šíreniu informácií internetom. Dlho pracoval na tom, aby sa akýkoľvek video obsah súvisiaci s Formulou 1 neobjavoval na internete. Bez ohľadu na to, či išlo o materiál z televízií alebo zo smartfónov fanúšikov.

Vytrvalo bránil samotným tímom, aby mali na sociálnych sieťach svoje oficiálne účty. Ľady sa pohli až v roku 2014. Áno, až vtedy napríklad vznikol oficiálny účet Formuly 1 na Facebooku, YouTube a Twittri.

Bernie Ecclestone si nakoniec uvedomil, že jednou z jeho najväčších profesionálnych chýb bolo, že neodhadol a nezachytil nástup sociálnych sietí. Keď si to uvedomil, bolo už príliš neskoro. Kolotoč bol rozbehnutý, divácky záujem klesal, viaceré najmä európske okruhy sa začali zo šampionátu odhlasovať.

Bernie Ecclestone je právom považovaný za inovátora s celosvetovým prínosom a mnohé jeho myšlienky aj nápady predbehli svoju dobu. Našli sa aj oblasti, ktoré jednoducho podcenil.  Boli to už práve spomínané sociálne siete a ich, ako sa ukázalo, zrejme rozhodujúci význam.

FILTER: #sociálne siete#social media#on-line marketing#facebook
Poslať Vytlačiť

ĎALŠIE ČLÁNKY

Sledujte nás a inšpirujte sa

Novinky do vášho emailu

Vybrané referencie

Volkswagen Audi SEAT Cupra Porsche Slovakia Mercedes Benz PORSCHE ŠKODA KIA Hyundai Kia Motors BMW Peugeot Citroen Opel Nissan Jeep Motor Car IMPA DAREX McDonald's Porsche Iner Auto Slovakia Homola Woodcote Staffino Hotel Hviezdoslav ARVAL Connect coworking Todos Alfa Life Deťom s rakovinou technologický inkubátor STU Bratislava LION CAR AL-MI Alcar ELIT Best Drive ARS pneu BMA STRABAG LYRA FIAT Diamond Medical Basta Digital Visibility Rehab CAre Volvo Land Rover Jaguar Qex Muziker Individual Auto Design  FNsP F.D.Roosevelta Banská Bystrica FINAL-CD Vetpoint Autoprofit Hilek SKDP Nara JP Auto Eurovat Cech Auto Impex Coop Jednota Nové Zámky Group M DEAL Factory doveziem.to

Filter

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok maxwill.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK