loading

Motivácia nie je všeliek

Všetci vieme, že dnes už ani peniaze neudržia pohromade partiu kvalitných ľudí a motivácia dávno nie je všeliek. Benefity vo firme sú považované za samozrejmosť a nepomáhajú k tomu, aby ľudia podávali vyššie výkony alebo lepšie pracovali. Ľudí musí vec predovšetkým baviť!  Nie je to nová téma. Práve naopak, je to oblasť, ktorú permanentne riešim takmer všade, bez ohľadu na segment alebo zameranie. Téma, ktorá rezonuje v každej firme, u každého klienta. 

Účastníci kurzu sa dozvedia o.i. aj odpovede na otázky:

 • ako udržať existujúcich zamestnancov a prečo je to dnes také dôležité,
 • ako viesť spolupracovníkov k dlhodobej spokojnosti a eliminovať ich vyhorenie,
 • ako funguje manažment zodpovednosti a prečo je kontrola kľúčovým nástrojom v každej firme,
 • prečo jeden spokojný zamestnanec urobí viac než traja nespokojní,
 • ako sa vysporiadať s tým, že "hnilé jabĺčka" musia ísť z košíka naozaj von ...

Pre koho je kurz určený (cieľová skupina):

 • vedúci pracovníci
 • lídri tímov
 • majitelia/riaditelia firiem … 

Lektor:

 • Mgr. Karin Kniez - Vzdelávaniu a poradenstvu sa venuje už viac ako 20 rokov. Dlhodobo pôsobí ako odborný poradca a konzultant pre predajné a servisné tímy. Koučuje majiteľov a manažérov firiem pri vedení a motivácii zamestnancov. Špecializuje sa na aktívny predaj, cenotvorbu, psychológiu podnikania a orientáciu na zákazníka. Venuje sa dlhodobo o.i. aj kariérnemu poradenstvu. Organizuje výberové konania, Assessment a Development centrá. Spolupracuje s firmami všetkých veľkostí, od živnostníkov, cez malé a stredné podniky až po výrobné závody a nadnárodné korporácie. K jej pravidelným aktivitám patrí aj prednášková činnosť a mentoring v spolupráci (nielen) s coworkingovými a startupovými centrami. 

Dátum a čas:

 • termín: dohodou
 • časový rozsah: 4 hod.

  Registrácia na kurz

  Po prijatí vašej registrácie vám zašleme faktúru.

  Leave this field empty
  mojich osobnych údajov v súlade s nariadením EPaR EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

  Odporučte kurz

  Leave this field empty
  Vytlačiť

  Sledujte nás a inšpirujte sa

  Novinky do vášho emailu

  Vybrané referencie

  Volkswagen Audi SEAT Cupra Porsche Slovakia Mercedes Benz PORSCHE ŠKODA KIA Hyundai Kia Motors BMW Peugeot Citroen Opel Nissan Jeep Motor Car IMPA DAREX McDonald's Porsche Iner Auto Slovakia Homola Woodcote Staffino Hotel Hviezdoslav ARVAL Connect coworking Todos Alfa Life Deťom s rakovinou technologický inkubátor STU Bratislava LION CAR AL-MI Alcar ELIT Best Drive ARS pneu BMA STRABAG LYRA FIAT Diamond Medical Basta Digital Visibility Rehab CAre Volvo Land Rover Jaguar Qex Muziker Individual Auto Design FNsP F.D.Roosevelta Banská Bystrica FINAL-CD Vetpoint Autoprofit Hilek SKDP Nara JP Auto Eurovat Cech Auto Impex Coop Jednota Nové Zámky Group M DEAL Factory doveziem.to

  Filter

  Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok maxwill.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
  OK