loading

Email marketing

Newsletter je stále považovaný za jeden z najefektívnejších nástrojov predaja. Dokonca v posledných rokoch zažíva renesanciu.

Pozrime sa na základné fakty:

Dobre spravovaná databáza emailových kontaktov je základným predpokladom úspechu. Email marketing nie je o kupovaní pochybných databáz, ale o efektívnej a systematickej práci s vašimi zákazníkmi. Pomôžem vám nastaviť úspešnú stratégiu zameranú na rast vašej zákazníckej databázy. Následne je to už len krok k vytvoreniu a pravidelnému posielaniu newslettera.

Newsletter kampane realizujeme výhradne cez globálny nástroj Mailchimp:

od 240 € bez DPH/newsletter
od 30 € bez DPH/vyhodnotenie
Mám záujem

Mám záujem

mojich osobnych údajov v súlade s nariadením EPaR EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Sledujte nás a inšpirujte sa

Novinky do vášho emailu

Vybrané referencie

Volkswagen Audi SEAT Cupra Porsche Slovakia Mercedes Benz PORSCHE ŠKODA KIA Hyundai Kia Motors BMW Peugeot Citroen Opel Nissan Jeep Motor Car IMPA DAREX McDonald's Porsche Iner Auto Slovakia Homola Woodcote Staffino Hotel Hviezdoslav ARVAL Connect coworking Todos Alfa Life Deťom s rakovinou technologický inkubátor STU Bratislava LION CAR AL-MI Alcar ELIT Best Drive ARS pneu BMA STRABAG LYRA FIAT Diamond Medical Basta Digital Visibility Rehab CAre Volvo Land Rover Jaguar Qex Muziker Individual Auto Design  FNsP F.D.Roosevelta Banská Bystrica FINAL-CD Vetpoint Autoprofit Hilek SKDP Nara JP Auto Eurovat Cech Auto Impex

Filter

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok maxwill.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK