loading

Čo u nás zmenil koronavírus?

Tak ako väčšina firiem na Slovensku, aj my sme sa v druhom marcovom týždni prebudili do iného sveta.

Tak ako väčšina firiem na Slovensku, aj my sme sa v druhom marcovom týždni prebudili do iného sveta. Stále nevieme, aký je to svet, čo nám zoberie alebo prinesie, vieme len, že je iný. V praxi to v našej firme znamená, že sme v priebehu 48 hodín (žiaľ úplne logicky) prišli o všetky termíny kurzov, školení, koučingov, fotení na najbližšie mesiace.  Zvážili sme preto situáciu a možnosti, ktoré máme a pristúpili sme k viacerým zmenám a opatreniam.

Čo vám aktuálne nevieme ponúknuť?

Čo vám aktuálne vieme ponúknuť?

Zároveň stojíme pred otázkou, či naše kurzy presunúť do online priestoru - prosím vyplňte náš kratučký dotazník, pomôžete nám v rozhodnutí.

Vzhľadom na dobu a okolnosti, v ktorej sa všetci bez rozdielu nachádzame, pristúpili sme k dôležitému rozhodnutiu. Pri online konzultáciach a poradenstve a tiež pri tvorbe newsletterov, nebudeme až do odvolania účtovať naše cenníkové ceny. Ceny si stanovíme vždy dohodou - stačí nás kontaktovať. Veríme, že takto dokážeme pomôcť vám aj nám v tejto neľahkej situácii.

FILTER: #koronavírus#on-line marketing#newsletter#predaj
Poslať Vytlačiť

ĎALŠIE ČLÁNKY

Sledujte nás a inšpirujte sa

Novinky do vášho emailu

Vybrané referencie

Volkswagen Audi SEAT Cupra Porsche Slovakia Mercedes Benz PORSCHE ŠKODA KIA Hyundai Kia Motors BMW Peugeot Citroen Opel Nissan Jeep Motor Car IMPA DAREX McDonald's Porsche Iner Auto Slovakia Homola Woodcote Staffino Hotel Hviezdoslav ARVAL Connect coworking Todos Alfa Life Deťom s rakovinou technologický inkubátor STU Bratislava LION CAR AL-MI Alcar ELIT Best Drive ARS pneu BMA STRABAG LYRA FIAT Diamond Medical Basta Digital Visibility Rehab CAre Volvo Land Rover Jaguar Qex Muziker Individual Auto Design  FNsP F.D.Roosevelta Banská Bystrica FINAL-CD Vetpoint Autoprofit Hilek SKDP Nara JP Auto Eurovat Cech Auto Impex

Filter

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok maxwill.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK